REBECCA

produkt vhodný pre vaše eventy

Pani Rebecca sa na vás teší na eventoch, firemných akciách, večierkoch, či oslavách.

Kto je pani REBECCA?

Pani Rebecca Vallacsay je 54 ročná mystička, vesmírna čarodejnica a sprievodkyňa. Je tetou herečky Slávky Halčákovej, ktorá ju aj pred rokmi uviedla do médií. Pochádza zo Šamorínskeho Čilistova, z miesta kde vraj bola upálená posledná čarodejnica na Slovensku. Hovorí sa ale, že pani Rebecca je reinkarnovanou pokračovateľkou vetvy týchto dunajskolužných upálených vediem.

Odkiaľ si pamätáte REBECCU?

Napríklad aj z minulých životov! Svojimi „vizionárskymi vhľadmi“ ale učarovala už pred 24 rokmi aj Fun rádiu. Jej hlboký hlas s maďarským prízvukom si môžete pamätať zo Šarkanových sobotných nočných relácií. V rádiu B1 mala táto kultová postavička dokonca svoju vlastnú reláciu. Pravidelné vstupy aj relácie okorenila svojimi legendárnymi veštbami a radami. Odpovedala na otázky poslucháčov o ich živote, zdraví, práci a vzťahoch, keď bolo treba, tak im aj vynadala a prehovorila do duše. Jej láskavý prístup poslucháči milovali. Do rádia dostávala listy a srdečné pozdravy od priaznivcov z celého Slovenska.  

Rebecciny dlhoroční poslucháči si obľúbili jej meditácie, liečivé terapie, veštby z kariet, príjemné vystupovanie, ale aj jej záhadného manžela Rudiho Vallacsay, psa Blokiho, mačku Ilike.

Čo vie REBECCU naštvať?

Manžel a zvieratá ju neraz prekvapia osobne alebo svojimi telefonátmi a trochu aj rušia počas verejných vystúpení. Pani Rebecca sa ale vždy vynájde a Rudiho a svoju zver si vie dokonale upratať vo svojej rodnej maďarčine. Takže jej nadávkam nie je rozumieť. Jej meditácie a vízie sú preto často okorenené malými manželskými nezhodami, ktoré sa ale dobre končia a Rebecca z toho vždy vyčaruje nejaké poučenie alebo múdrosť do života. 

Ako REBECCA pracuje?

Rebecca má svoj povestný maďarský prízvuk pre ktorý ju jej fanúšikovia a ezoterický klienti milujú. Ona sama zbožňuje prácu na verejnosti a preto odkrýva svoje jasnovidné schopnosti aj na eventoch na ktorých sa cíti ako ryba vo vode. Ako sama hovorí práve na eventoch a firemných akciách sa k nej  môže obrátiť so svojimi problémami väčšie množstvo ľudí. Pri malom „pultíku“ vám originálne poradí svojimi jasnozrivými "vhľadmi", cez veštecké karty, ale aj bez nich. Hovorí plynulou slovenčinou s jemnulinkým maďarským prízvukom a špecifickou ezoterickou terminológiou.

Ako funguje REBECCA na večierkoch?

Pani Rebecca potrebuje pred začiatkom akcie svoj priestor a čas, kde sa upraví do svojho ezoterického kostýmu. Na eventoch Rebeccu „uplacírujete“ k malému osobitnému stolčeku, ktorý chce mať okultne vyzdobený. Na čaro priestoru si potrpí. Záujemci k nej môžu chodiť po jednom na veštby. Na úvod vás ale vždy veľmi rada pozdraví a pozve k sebe všetkých cez mikrofón, pretože pódiá, mikrofóny a kamery miluje. Takže si jej čaro a žiaru môžete užiť všetci. K tomu vám energeticky vyčistí priestor svetlom, láskou a svojským humorom a nezabudne o tom nahlas porozprávať. Ak by sa vám pokazil mikrofón, nemusíte sa báť, že by ste ju nepočuli, je hlučná, to prislúcha k jej južanskému temperamentu.  Ak je medzi prítomnými veľa hanblivých, pani Rebecca má vždy čo povedať do mikrofónu a bude veštiť verejne, na otázky ktoré jej môžete posielať cez lístočky. Ak vás ale náhodou nepredbehne a tie otázky si nevymyslí za vás. Je totiž jasnozrivá.

Autor fotografií: Neuropa

Prečo by ste mali pozvať na svoju firemnú akciu práve REBECCU?

Ak hľadáte spojenie originality, mystiky a láskavého humoru, nájdete to práve v tejto dáme. S pani Rebeccou vykúzlite aj z toho najnudnejšieho večierka srandu a možno ho aj zachráni. Učarí vám ale práve tým najneočakávanejším spôsobom: jej veštba vám totiž sadne do života ako „riť na šerbel“ a nebudete veriť, že jej to na vás niekto vopred nenašuškal. Ak sa chcete zabaviť nezvyčajným spôsobom a váš event okoreniť nejakou mystickou a vtipnou chuťovkou, pani Rebecca je dobrá voľba. Podobný produkt na trhu totiž nenájdete!

 

Pani Rebeccu si môžete objednať nielen na eventy, ale aj ako darčekový poukaz k Vianociam, narodeninám, svadbe či oslavám.

V prípade záujmu vyplňte prosím kontaktný formulár. Teší sa na vás pani Rebecca.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.