MEDITÁCIE

Meditácia je pre mňa možnosťou spojiť sa s esenciou toho kým sme. Je to pre mňa spôsob psychohygieny. Meditácia mi pomáha, aby som ustála svoje "búrky a cyklóny", aby som vošla do stredu tej "búrky", do svojho stredu a našla v danej situácii prijatie, požehnanie, životnú lekciu, očistu, a svoju medicínu.

V mojom živote boli obdobia keď som sa cítila paralyzovaná životnými okolnosťami a stresom. Preto som si pre seba hľadala spôsob ako pracovať na svojom vnútornom pokoji a ako lepšie zvládať životné okolnosti. A tak sa stali súčasťou môjho životného štýlu aj meditácie. Meditácia znamená venovať sa niekoľko minút sebe.

Doprajte si aj vy meditáciu na upokojenie mysle, tela a duše Pomôžem vám obrátiť sa do svojho vnútra a rada vás budem pritom sprevádzať.

ZAMEDITUJTE SI SO MNOU AJ Z DOMU

Meditácia zdarma

RÝCHLY BODYSCAN na uvoľnenie

Táto jednoduchá, 5 minútová meditácia je pre zaneprázdnených, ale aj pre meditačných začiatočníkov. Uvoľníte sa od napätia, vyvetráte si vo svojom tele a zrelaxujete.


Táto vedená meditácia je jednoduchá, a je aj pre tých, ktorí s meditovaním nemajú žiadnu skúsenosť, alebo majú pocit, že je pre nich meditovanie zatiaľ „ťažké“. 

  • Vďaka meditácii rýchly Bodyscan sa naladíte na svoje telo a dych.
  • Objavíte rýchly prostriedok proti stresu.
  • Pomôže vám zrelaxovať za 5 minút.
  • Je vhodná na večer pred spánkom na uvoľnenie celého tela.
  • Ráno tesne po zobudení vám dodá pocit ľahkosti.
  • Počas dňa, si ju môžete pustiť, keď sa vo vás nahromadí veľa stresu a napätia a potrebujete sa rýchlo uvoľniť a vyvetrať si hlavu.
  • Toto je aj dobrá technika na koncentráciu, pretože myseľ stále smerujete k jednoduchým inštrukciám.
  • Ak ju budete opakovať každý deň, získate návyk a dokážete sa rýchlejšie uvoľniť a striasť zo seba napätie a upokojiť sa. Na zdravie.

Meditácia

Pohladenie na lúke v lese

Meditácia

Očistná uvolňujúca

Vedená meditácia

Zem je bezpečné miesto pre život

Krátka dychová meditácia

Pre zaneprázdnených

Meditácia

Radikálne odpustenie

Meditácia

Relaxačná dychová