Vyštudovala som VŠMU v Bratislave, odbor herectvo.

Venujem sa témam celostného a citlivého prístupu človeka k človeku, k sebe samému k Zemi a k životu. Vnímam, že ekológia a bezodpadovosť začínajú v nás. Svoju novú cestu som preto nazvala Ekológia duše. Spájam 25 ročnú prax herečky a svoje dary: hypersenzitivitu, empatiu, schopnosť „vhľadu“ a vnímať súvislosti a vášeň študovať psychológiu ľudskej duše. Na zážitkových seminároch a konzultáciách sprevádzam ľudí cez odstrčené emócie a zranenia na ceste späť k sebe a k celistvosti.

Hrala som takmer na všetkých bratislavských scénach. V Slovenskom národnom divadle som debutovala rolou Čechovovej  Čajky, mohli ste ma vidieť napríklad aj v roli Anny Kareninovej v rovnomennej hre, ktorá získala ocenenie Divadelné dosky za najlepšiu inscenáciu roka. V SND som ešte hrala v predstaveniach: Tri sestry (Máša), Hypermarket, 10 malyćh černoškov,  Zostupujúci Orfeus. Začínala som v GuNaGU, kde som hrala v kultových hrách ako napríklad, Mária Sabína, Osamelá, Caligari a iné. Za herecký výkon v roli osamelej Evy som dostala Cenu literárneho fondu. Hrala som aj v divadlách Aréna (pán Kolpert, Mikve),  Nová Scéna (8 žien), Štúdio 12.

Som  autorkou, producentkou, režisérkou a hlavnou hrdinkou vlastného predstavenia Esencia divokej ženy, ktoré uviedlo Divadlo Štúdio L+S.

Niekoľko krát som moderovala najprestížnejšie divadelné ocenenia Divadelné dosky. Film Modré z neba získal na festivale v Karlových Varoch cenu diváka, moju prvú veľkú rolu som si v ňom zahrala po boku Emílie Vášáryovej, Zity Kabátovej, či Jánosza Bána.

Bola som  prvou moderátorkou hudobnej hitparády Deka v TV Markíza. Hrala som  v rôznych inscenáciách a seriáloch (Druhý dych, Profesionáli, Milenky a iných).

 

Vo Fun rádiu som mala svoju reláciu o časopise Elle, tam vznikla aj moja kultová ezoterická mystička a liečiteľka s maďarským prízvukom, pani Rebecca. Hosťovala som na CD bluesmana Turteva a poetky Kaššovicovej. Môj hlas môžete počuť aj v dabingu napríklad ako forenznú antropologičku Temperance Brennanovú (hlavná hrdinka v seriáli Kosti).

Som autorkou E-bookov Nebojte sa hovoriť pred kamerou a Ako hovoriť pred kamerou a natáčať videá.

 

Produkovala som a moderovala festival zdravia, tvorivosti a poznania Svetlo Zeme, ktorý bol venovaný ekológii človeka a Zeme. Spolupracujem s organizáciami, ktorým záleží na tom, aby sme ako druh prežili a aby sme sa začlenili do prírody ako jej súčasť a nie ako nadradený druh (Živica, Broz, Mamila, Priatelia Zeme, E-ženy). Som podporovateľkou iniciatívy My sme les a takisto iniciatívy Chráňme povodie Vydrica a súčasťou videí k týmto kampaniam.

 

V posledných rokoch som sa moderátorsky podieľala prioritne na aktivitách, ktoré rezonujú s mojimi témami:

  • Summit Inspired Moms (celodenný seminár s odborníkmi v oblasti prirodzených pôrodov a dojčenia),
  • Škola dobrého učenia (celodenný seminár o rôznych možnostiach vzdelávania detí),
  • Fórum Dunajského fondu II (celodenné stretnutie aktérov týkajúce sa rieky Dunaj a jej okolia, ktorý vznikol v spolupráci s architektmi, urbanistami, environmentalistami, odborníkmi na komunikáciu a s organizátormi kultúrneho a mestského života).

Prednášala som na Medzinárodnom summite Inspired women 2013. Ako moderátorka som súčasťou už druhej konferencie Slovakia Going Zero Waste.

 

Študovala som alchýmickú Školu čuchu. Vyrábam prírodné voňavé esencie, elixíry a parfumy. Učím sa na rôznych seminároch, workshopoch, terapiách, liečim sa. Študujem posolstvo starých kultúr medicinmanov a liečiteľov. Momentálne pripravujem svoje ďalšie semináre.

Aktuálne ma môžete vidieť hrať v Bratislavskom divadle La Komika v predstavení Čakanie na Gotta. Počuť ma môžete v audioknihe legendárnej knihy Pippi dlhá pančucha, ktorú som nedávno celú načítala. So svojím mužom Miloslavom Ježom sprevádzame životom dcéru Jasmínku.