THETAHEALING®

Sedenie je možné absolvovať len online cez zoom, alebo skype

Čo je ThetaHealing®

ThetaHealing®- je moderná meditačná metóda, ktorá pracuje s obmedzujúcimi presvedčeniami a emočnými vzorcami z podvedomia, ktoré nás blokujú využívať možnosti nášho potenciálu. Pomocou tejto metódy je možné negatívne vzorce jednoducho identifikovať, účinne uvoĺniť, nahradiť a dosiahnuť kvalitatívnu zmenu v živote človeka. Je to metóda, ktorá komplexne spája všetko to, čo som sa doteraz naučila. Tento liečivý samorozvíjací proces, využívam aj pre seba denne a vzdelávam sa v ňom naďalej. 

Ako prebieha sedenie:

Pred konzultáciou si ujasnite, čo chcete vo svojom živote zmeniť. Na začiatku konzultácie sa porozprávame o tom, čo vás trápi, kde sa vo svojom živote cítite zaseknutí a čo chcete zmeniť a ak je tých tém viac, určíme si priority. Pri tejto technike väčšinou využívam jednoduchý svalový test, ktorým zisťujeme obmedzujúce presvedčenia, pocity a programy, ktoré sú zasunuté v podvedomí a ktoré budeme následne uvoĺňovať a meniť. Sedenie  prebieha online, tak si  povieme na začiatku  jednoduché inštrukcie, ako na to.

 

Čo máte pred sedením urobiť:

Pred sedením si prosím ujasnite, tému, čo chcete vo svojom živote zmeniť. (Ak je ich viac pokojne si ich aj spíšte) Tieto stretnutia majú terapeutický efekt, tak témy na ktoré sa zvyčajne zameriavam sú liečenie zraneného srdca (toho na úrovni energií)  a zlomená duša.  Návrat stratených fragmentov duše (úlomkov životnej energie) z traumatických udalostí vo vašom živote, alebo aj zo života vašich predkov (to si často nesieme my ako náklad v našich DNA a je to možné vyčistiť uvoľniť) alebo z historickej úrovne. Dôležité, aby ste mali pred sedením aj počas dostatočný prísun obyčajnej neperlivej vody (aj v prípade, že pijete menej, počas tejto práce sa odporúča piť). Je dôležité, aby vaše telo bolo dobre hydratované obyčajnou vodou, tak celý proces pôjde ľahšie. (káva a čaj telo dehydrujú, tak je dôležité vypiť minimálne také isté množstvo obyčajnej neperlivej vody.) Preto si aj počas konzultácie pripravte fľašu s obyčajnou neperlivou vodou. Naplánujte si prosím so mnou konzultáciu tak, že dodržíte stanovený čas. Som mama a tiež si plánujem čas tak, aby som si ho rozdelila efektívne medzi úlohou mamy a prácou.

Keďže sedenia prebiehajú online, ako sa pripraviť:

-Aby bola konzultácia efektívna, buďte v miestnosti kde vás nebude nikto rušiť. Pokiaľ máte dieťa doma, zabezpečte si prosím, aby bolo pod dohľadom ďalšieho dospelého, aby ste nemuseli myslieť na to, či vás nebude v priebehu nášho sedenia potrebovať.

-vreckovky na smrkanie.

 

Koľko sedení budete potrebovať

Dĺžka ThetaHealing - session  je 90 minút.  Je to zatiaľ najrýchlejšia a najjednoduchšia metóda akú som zažila. Je veľmi efektívna a zvyčajne ľudia pociťujú posun hneď po prvom sedení. Väčšinou je ale systém presvedčení komplikovanejší, a tak je dôležité ísť viac do hĺbky, aby sa dosiahol požadovaný efekt. Záleží to od toho, koľko pridružených presvedčení je s daným  problémom spojených a ako rýchlo ich bude možné preprogramovať na tie posilňujúce. Počet sedení je veľmi individuálny, ak ale máte záujem o serióznu prácu na sebe a o skutočný transformačný posun vo svojom živote, odporúčam tých sedení viac, samozrejme to ale závisí od vás, aký máte zámer. Pri prvom sedení sa uvoľní taká najhrubšia vrstva toho, čo je potrebné uvoľniť,a ukáže sa aj vám čo potrebujete ďalej, tak akoby ste lúpali cibuĺu. Často sú tie prvé sedenia pre samotného klienta prekvapujúce a zvyčajne na konci má záujem o ďalšie. Tu je priestor na  vzájomnú dohodu, ako nastavíme ďalšiu spoluprácu v prípade záujmu a na čom je  potrebné pracovať, čo uvoľniť , koľko a v akých intervaloch. Väčšinou si klienti postupne chcú prikupovať ďalšie a ďalšie sedenia, podla toho kolko odvahy a túžby žiť svoje sny sa v nich prebudí, a podla toho ako sa im  rozkýva pravda o nich samotných, ich skutočný zámer toho čo chcú vyriešiť, uvoľniť, nájsť. 

Tak  som nastavila moju prácu na dlhodobú kontinuálnejšiu spoluprácu s klientom, aby ten transformačný efekt bol citeľný. Momentálne teda pracujem s klientami, ktorí majú zakúpené balíky niekoľkých sedení. Tieto balíky sedení sú efektívnejšie a ten posun je výraznejší a aj cenovo výhodnejšie.

Moja kapacita v rámci mesiaca je obmedzená, má preto pre mňa väčší zmysel spolupracovať s menej klientami, aby som sa každému mohla venovať skutočne do hĺbky, preto som aj predĺžila každé jedno sedenie na 90 minút. Skúsenosť mi ukázala, že tento čas je potrebný. Preto preferujem takúto dlhodobejšiu spoluprácu (teda balík sedení), s takými klientami, ktorí majú záujem o prácu na sebe do hĺbky a o skutočný posun. 

 

Prečo by ste si mali zaobstarať program  sedení so mnou aký to má zmysel

Sedenia so mnou sú veľké objavné dobrodružstvo s výrazným posunom, uvedomeniami a životnými zmenami smerom k najlepšej verzii seba.

Programom sedení vás sprevádzam tak, aby ste lepšie spoznali seba, aby ste uvideli pravdu o sebe, nie to čo si myslíte že ste, ale aby ste pochopili kým ste naozaj, aké ste mali únikové mechanizmy, koncepty, programy ktoré sú už ale pre vás toxické a prečo. Nachádzame čo vám už v živote neslúži, čo už potrebujete a chcete uvoľniť a ako na to. Rozkrývame to čo je zametené pod kobercom, čo je už zhnité a treba to odpratať z cesty, čo je pokazené a čo sa dá opraviť, preprogramovať, zmeniť a čo už ale treba uvoľniť.  Sedenia so mnou sú o nachádzaní intimneho vzťahu so sebou. Aby ste si "nacítili" a "načítali" aký je to pocit mať súcit so sebou, čo je to sebaláska, a  ako mať v živote nádej. Na sedeniach so mnou vás sprevádzam tak, aby ste našli cestu von z role obete a našli cestu tvorcu.  Sedenia koncipujem tak, aby ste našli cestu k svojej hodnote, aby ste sa dostali k zmyslu svojho života, aby ste si jasne navnímali to čo je to vaše vnútorné bohatstvo, čo sú vaše dary, ako to ponúknuť svetu a ako žiť toto bohatstvo aj v bežnom živote. Tieto sedenia vedú k efektívnemu využitiu vášho potenciálu a zmyslu toho, prečo ste ste tu, a ako to žiť v každom aspekte života, aby ste žili naplnený život a našli svoju vnútornú silu.

Táto metóda rešpektuje slobodnú vôľu človeka, takže pracujeme len v tom prípade pokiaľ mám váš súhlas. 

 Ako ThetaHealing® funguje

- umožňuje rýchlo indentifikovať a transformovať hlboké programy, limitujúce emočné vzorce a obmedzujúce presvedčeniaktoré sú uložené v mysli, v tele, v podvedomí a v duši, ktoré nám bránia využívať možnosti nášho potenciálu, čím sa dosahuje zmena v kvalite života a v realite človeka.

-odstránením blokov v podvedomí môžeme uvoľniť a zmeniť presvedčenia, myšlienky a pocity, ktoré nám bránia posunúť sa z bludného kruhu dopredu a zlepšiť svoj život.

-odstrańuje samotné príčiny chorôb

-je to účinná pomoc pri uvoľňovaní starých programov a presvedčení, ktoré nám neslúžia

-inšpiruje k hlbšiemu vhľadu a pomáha nám nachádzať a využívať vlastné psychické schopnosti.

- ThetaHealing využíva postupy, meditačné techniky, ktoré aktivujú liečivú energiu a jej pôsobením dochádza k zmenám na fyzickej, mentálnej, emocionálnej aj duchovnej úrovni človeka.

Theta mozgové vlny a podvedomie

ThetaHealing pracuje s uvoľneným stavom vedomia- stavom theta. Mozog je v stave theta naladený napr. počas hlbokej meditácie, alebo tesne pred zaspávaním, či zobúdzaním, je to stav uvoľnenia. Frekvencie mozgových vĺn theta patria do sféry podvedomia. Ovládajú tú časť mysle, ktorá je medzi vedomím a nevedomím. V podvedomí sú ukryté spomienky, pocity. Podvedomie určuje  naše postoje, presvedčenia a chovanie. Podvedomie riadi náš život na 90 percent. (podvedome napr. dýchame trávime..) kedy je vedomá myseľ uvoľnená. V tomto stave je jednoduchšie vystopovať a pochopť blokujúce programy a tak ich aj uvoľniť a zmeniť. Ak chceme teda  v našom živote niečo zmeniť, potrebujeme vstúpiť do šablón ukrytých v podvedomí, identifikovať ich a transformovať z tejto úrovne.  

Ako dlho trvá sedenie a koľko to stojí

Dĺžka jedného sedenia je 90 min.

S klientami, ale zvyčajne pracujem dlhodobo, naša spolupráca je nastavená na mieru osobne. Ponúkam preto transformačné balíky sedení to zn. 3 - 6, alebo 9 sedení. V prípade balíkov sedení je cena nastavená výhodnejšie.

V prípade záujmu o takýto dlhodobejší transformačný program so mnou, (teda balík sedení, ktorý je variabilný a "šitý" na mieru konkrétneho človeka) ma kontaktujte emailom a ja vám ponúknem termín na spoločný 20 minútový nezáväzný hovor-zdarma, aby sme sa porozprávali o možnostiach takýchto sedení, aby ste sa vedeli rozhodnúť, či toto je pre vás. 

Cena jedného sedenia: 220 euro

20 minútový  informačný hovor je zdarma

 

ThetaHealing® sa nespája so žiadnym náboženstvom. Procesy spojené s technikou ThetaHealing® nie sú obmedzené vekom, pohlavím, rasou, farbou pleti, vyznaním alebo náboženstvom. 

Technika ThetaHealing® nie je určená a považovaná za náhradu profesionálnej zdravotnej starostlivosti, či odbornej psychoterapie ani nenahrádza odbornú lekársku liečbu, či ošetrenie. Moje služby nie sú vhodné pre labilných ľudí, osoby ktoré užívajú psychiatrické lieky, ani pre tých, čo pravidelne užívajú lieky na spanie.

Viac o ThetaHealingu tu >>. 

Napíšte mi svoju prosbu a ja si s vami rada dohodnem podrobnosti.

 

⤵︎