Skupinové Zoom sprevádzanie

           so Slávkou Halčákovou 10. 5. 2024 o 18.00 hod.

BOD NULA - Láska k bytiu

  • Cítiš sa zaseknutá/ý na životnej križovatke?
  • Máš svoje sny, ale nedarí sa Ti vstúpiť do svojej sily a už to nevládzeš pretláčať chcením?
  • Všetky istoty padajú a zrazu máš pocit, že to, kým si bol/a už neplatí, Tvoja stará identita sa rozpadáva a Ty padáš a nie je sa čoho zachytiť?
  • Zrazu sa cítiš tak trochu zmätená/ý, stratená/ý a staré pocity nehodnoty a nenaplneného života, hnevy a zúfalstvo a niekedy aj beznádej vyliezajú odkiaľsi až z päty a tlačia Ťa ako tŕň a už sa ho nedá nevšimnúť, necítiť?
  • A nevieš, čo s tým?
  • Vieš, že máš veľký potenciál, ale nejak to nejde a Ty si kladieš otázku: KDE SOM SA TO OCITLA/OCITOL? Kto som? Prečo som tu? Ktorým smerom a ako mám ísť ďalej?

Zamyslel/a si sa niekedy nad tým, kto si a kým môžeš a chceš byť? Ako chce Bytie / Život / Prapodstata Bytia / Stvoriteľ cez Teba prehovárať? Položil/a si Bytiu niekedy takúto otázku?

ALE AKO?… TO MÁM SAKRA ZISTIŤ? - Pýtaš sa?

 Objavovaním, hrou... sebaspoznávaním... sebarozvíjaním...

Je teda čas ZMENIŤ HRU alebo hráča?... Kto je ten hráč? A kto pozorovateľ? AKÚ HRU? NEROZUMIEEEEM!

Kto som? Čo to tu hrám? Čo to tu na nás hráš? - Pýtaš sa?

Nenechám Ťa v tom zmätku samú/samého, podávam Ti ruku a spolu si to prejdeme a pozrieme sa za oponu tej HRY. Ako divák, pozorovateľ, svedok a tvorca zároveň. Spolu...

Toto Zoom stretnutie je určené pre všetkých, ktorí sa na svojej ceste ocitli v bode zvratu ako ja. Staré už neplatí, aj keby ste to chceli akokoľvek nakopnúť, a nové sa ešte len tvorí. Ocitli ste sa v BODE NULA. Vitajte. Poznám to, som tu totiž s Vami a nenechám Vás v tom samých, rada Vás podporím.

Súčasťou môjho poslania je cez vlastnú skúsenosť odpratávať, uvoľňovat veci, ktoré bránia Láske, v nás voči sebe, voči druhým, voči životu a bytiu ako takému. Prišla som sem pozdvihnúť vnímanie lásky vlastným bytím, aby sme prebudili v sebe svoj potenciál, rozvíjali sa a vstúpili do svojej sily a prejavili našu jedinečnosť, našu božskú iskru, naše bytie. To je to, prečo sme sem prišli. Bytie nás potrebuje tak ako aj my Jeho, bez nás by nebolo tým, čím je, cez nás sa prejavuje a žije nekonečné množstvo tvárí, obrazov, hier a s úžasom miluje každú/ého „seba“ v nás. Vstúpte...

Slávka Halčáková

Čo Ťa približne čaká:

Vhľad

Energetické čistenie

Meditácia

A možno to bude aj inak

Kde: Zoom (online)

Kedy: 10. 5. 2024 (piatok) o 18.00 hod.

Trvanie: cca 2 hodiny

Poznámka: Nahrávka nebude k dispozícii.

Prosím, berte na vedomie, že pravidlá hry sú také, že Váš vstup bude akceptovaný len so zapnutou kamerou, aby sme sa vzájomne videli. V úvode si treba zapnúť kameru, inak Vás zo Zoom stretnutia vylúčime. Ďakujem za porozumenie.