Zážitkový well-being ženský kruh

JA S MAMOU

Láskací čas pre mamy a dospelé dcéry so Slávkou Halčákovou

(jednodňovka)

21. marca 2024 od 9.00 do 15.30 hod.
Miesto: okolie Bratislavy (miesto včas upresníme)

Image by Pinterest: Bed Threads

Zážitkový, láskací ženský kruh, deň plný tvorivosti a vzájomnej blízkosti v podporujúcej a uvoľnenej atmosfére, určený pre posilnenie a objavenie novej dimenzie vo vzťahu medzi dospelou dcérou a mamou. 

Darčekový poukaz pre 2 osoby / 1 osobu v cene.

Túžiš sa pridať a NEMÔŽEŠ PRÍSŤ S MAMOU / S DOSPELOU DCÉROU? Aj tak sa to dá! Tak príď s kamarátkou, alebo so sestrou, alebo so svokrou, alebo sa prihlás sama – čo najskôr, aby sme Ti stihli nájsť parťáčku.     

 • Chýbajú Ti spoločné harmonické chvíle s mamou alebo s Tvojou dospelou dcérou a neviete si nájsť na seba čas?
 • Trávite spolu čas a napriek tomu Ti mama / dcéra chýba a máš pocit, že Vám vo vzťahu vzájomne niečo uniká, že Vám v ňom niečo chýba?
 • Vyčerpala si nápady na dar pre mamu alebo dospelú dcéru? Pekný nový sveter či darček v podobe knihy Ti už prídu neosobné?
 • Ste spolu, ale nie ste tam a Ty nevieš, ako sa vzájomne stretnúť, prepojiť, objať, zblížiť tak naozaj? Cítiš, že sa odcudzujete a Vaše svety sa vzďaľujú a Ty nevieš, čo s tým?
 • Chýba Ti mama alebo Tvoja dospelá dcéra?

Poznám to.

 Moja mama je už na druhom brehu. Áno, chýba mi. Ale chýbala mi, aj keď som bola malá, aj keď som bola veľká. Pôvodne som si myslela, že tieto moje osobné intímne pocity sem nepatria, ale pochopila som, že práve moje priznané uvedomenia vo vzťahu k mojej mame sú základňou k tomuto zážitkovému kruhu pre dospelé dcéry s mamami.

Mala som šťastie, že som vyrastala v úplnej rodine a mala som mamu, ktorá ma ľúbi(la). Bola som ale hypersenzitívne dieťa, takže som všetko prežívala tak, akoby mi niekto vypeckoval hlasitosť mojich emócií na maximum. A z toho vyplývalo moje intenzívne prežívanie všetkého. Mala som tak pocit, že sa v našom vzťahu s mamou niečo nerozlúsklo, neotvorilo. A to asi poznáte. V období puberty sa tam dokonca niečo aj zatvorilo. Vlastne som neskôr s mamou nevedela úplne tráviť čas, ale chýbala mi. A keď som už bola dospelá a mala svoj život a sestra zorganizovala spoločnú dovolenku s rodičmi, moja mama bola tá, ktorá sa obávala, či si nebudeme liezť na nervy. Lebo ja som s nimi už dávno nikam chodiť nechcela, napriek tomu, že sme mali dobrý vzťah. Išla som, lebo som si uvedomovala, že neviem, koľko chvíľ budeme ešte môcť byť spolu, i keď moji rodičia boli vo výbornej kondícii. Dovolenku sme mali fajn, snažili sme sa, ale bola posledná spoločná, už sme viac spolu nikde neboli.

O rok na to som bola dva mesiace v zahraničí a stále mi tam znelo v ušiach: Tak takéto to asi je, keď už nemám mamu. Nerozumela som tomu. Nevedela som, že sa už odpája z tohto sveta a čaká už len na mňa, kým prídem domov, aby sa rozlúčila. Stihla ma privítať obedom, chvíľu sme posedeli, porozprávali sa, dala som jej darčeky a potom som vo vedľajšej izbe asi hodinu pretelefonovala a preesemeskovala. Chýbala mi, ale ja som nevedela byť s ňou a ona so mnou. O dva dni náhle odišla na druhý breh.

 Pamätám si, ako som jej rok predtým vyčítala, prečo sa viac o seba nestará, prečo necvičí ako voľakedy, prečo sa nestravuje zdravo. Mala som pocit, že stratila taký životný esprit a že by sa mala snažiť znovu ho v sebe nájsť.

Po pár dňoch som si uvedomila, že moje výčitky pramenili zo strachu, že ju stratím, že skoro zomrie. A tak som na ňu tlačila tak, ako to robievala ona mne, keď chcela niečo, čo som ja nechcela. Musela som sa zastaviť a svoj strach o mamu zobrať na vedomie a vyriešiť si ho v sebe. Uvedomila som si, že súčasťou lásky k mame (ale aj ku komukoľvek inému) je aj rešpekt k jej slobodnej vôli, čo urobí so svojím životom. Ja moju lásku môžem prejaviť rešpektom a tým, že budem k nej milá a príjmem ju so všetkým, aj s tým, čo si myslím, že robí „nesprávne“ a čo by mala a nemala. Uvedomila som si, že maminu zodpovednosť za vlastný život mám prenechať jej a ja sa musím postarať o seba a dospieť (to ešte trvalo...). Ospravedlnila som sa jej, že som bola na ňu zlá. Priznala som svoj strach o ňu, že ju tu chcem čo najdlhšie, a povedala som jej veci, ktoré nikdy predtým. Pochopila som, že môj hnev na ňu pramenil aj zo strachu, že mi uniká, že si unikáme a že sa nestretneme tak, akoby sme to obe potrebovali a chceli, lebo sme to v tom čase nevedeli... Že mi bude navždy chýbať a ja sa tej lásky nedosýtim... Stihla som jej toto všetko povedať, aj že je pre mňa dôležité, aby bola šťastná a aby sa rozhodovala nie kvôli mne, ale pre seba. Musela som sa zmieriť s tým, že za svoj život je zodpovedná ona a ja sa musím pustiť, pustiť ju, odPustiť, prijať ju a milovať ju, takú, aká je. Nemusím, môžem. To všetko bol u mňa samozrejme proces.

 Viem, aký je to pocit, keď Ti chýba mama napriek tomu, že ju tu máš. Poznám aj pocit, keď Ti chýba mama, keď ju tu už nemáš. Poznám tú túžbu po tom, aby sme vypadli z nejakej divnej životnej rutiny, aby sme sa uvoľnili zo zaužívaných generačných konceptov o tom, čo všetko treba, a vyliečili sa z našich rán a boli spolu s mamou len tak, naplno. Poznám tú túžbu po tom, aby ma mama konečne uVidela, aby ma doPočula, aby zistila a ocenila, kto som, a že som pre ňu dosť dobrá, lebo ja som to ešte nevedela. Poznám tú túžbu po tom, aby mi dovolila podporiť ju, aby mi dovolila byť aj pre ňu užitočná, udržať si ju tu pre seba. Poznám to vzájomné volanie po láske a unikanie si, lebo sme vtedy ani jedna ešte vlastne nedospeli, kvôli zraneniam z detstva, mojim aj jej.

Prešlo niekoľko rokov, liečila som si svoje boľačky vo vzťahu s mamou. A teraz, keby som sa s ňou mohla stretnúť ešte na jeden deň, stačilo by mi „byť s ňou.“ Už nepotrebujem, aby mi dala to, čo si už dokážem dať sama. Už jej nepotrebujem dokazovať, že som dosť dobrá, lebo viem, kto som. Tak by som sa s ňou objímala, dívala sa do jej očí, držala sa s ňou za ruku a asi by sme boli na počudovanie ticho, alebo by sme si spievali pesničky, ktoré sme mali rady. Asi by sme spolu tancovali a smiali sa jedna na druhej, kávičkovali, dala by som si s ňou dobrý koláčik. Možno by som jej prečítala kúsok z mojej obľúbenej knižky a ona by mi zarecitovala nejakú básničku, ktorá sa jej páči. Dívala by som sa jej do očí, aby som si pripomenula to zhmotnené svetlo, ktoré nosila v sebe, ktoré nosím v sebe aj ja a ktoré mi prišla odovzdať za celú líniu žien z nášho rodu, čo tu boli pred nami. Poďakovala by som sa jej za to, že bola mojou mamou a že tak dobre „hrala“ takú rolu mamy, akú som presne potrebovala, aby som v sebe prebudila svoju jedinečnosť a objavila zmysel svojho života. Len by som bola s ňou a užívala by som si tú vzájomnú lásku.

A tak, keď prišiel podnet od Renatky, či nevytvorím zážitkový priestor a program pre dospelé dcéry a mamy, aby si spolu mohli užiť vzájomné chvíle, začal sa vo mne tvoriť tento špeciálny nežný, láskací ženský kruh a rozkvitol do jednodňovky. Nazvala som ho:

JA S MAMOU

ruky
Image by Amanda Uhl

S mojou dcérou som si pred časom zažila ženský kruh pre rozkvitajúce dievčatá s mamami a bolo to nádherné prepojenie nás dvoch. No ako dospelá dcéra som si s mojou mamou také niečo neužila, aj keď sme zažili spolu pekné chvíle.

Tým, ako prechádzam sama svojou seba-rozvíjajúcou cestou, ale aj pri práci so ženami, si uvedomujem, že vzťah s mamou je esenciálny na ceste k sebaLáske, pri prebúdzaní zmyslu svojho života. Z vlastnej skúsenosti viem, aké vyživujúce je spoločné stretnutie v kruhu žien a ako dospelým dcéram a mamám môže pomôcť nastoliť dôveru tak, aby sa v týchto ženách niečo pohlo, aby si tie spoločné chvíle vedeli užiť plnohodnotne. Spoločné nerušené momenty vo dvojici môžu priniesť radosť a prehĺbiť vzájomný vzťah a objaviť v ňom nový, láskavejší rozmer a súcit, voči mame, ale aj voči sebe.

Slávka Halčáková

Čo Ťa / Vás čaká

 • Zážitkové momenty plné tvorenia a vzájomného prepojenia
 • Neha, jemnosť, blízkosť, láskacie momenty
 • Ženský kruh láskavosti a prijatia
 • Bezpečná atmosféra, podporujúce sprevádzanie
 • Aktívny relaxačný a vedomý oddychový čas
 • Zábava, hudba, rituál, vône
 • Krátka a jednoduchá relaxačná meditácia alebo rozprávka (prispôsobená na mieru prítomných žien s ohľadom na ich vek)
 • Voice-healing na relaxáciu
 • Vytvoríme si symbolický Stôl hojnosti, na ktorý každá z vás môže priniesť svoju osobnú dobrotu a ponúknuť z nej ostatné
 • A iné prekvapenia...

Program tohto ženského nežného kruhu zámerne úplne neprezradím. Bude pre Vás dve aj prekvapením, aby obnovil Vaše spojenie, posilnil a oživil Váš vzťah. Každý kruh bude vždy trochu iný, prispôsobujem ho na mieru prítomným dvojiciam aj s ohľadom na ich vek, takže je možné a vítané opakovať ho toľkokrát, koľkokrát sa Vám bude žiadať.

Vitaj na našom - Vašom jedinečnom jednodňovom zážitkovom kruhu žien JA S MAMOU. Chcela by si to zažiť s nami?

 • Chcela by si zažiť s mamou / dcérou plnohodnotný deň, aby ste sa prepojili a utužili Váš vzťah?
 • Želáš si upevniť a obohatiť Váš vzťah s mamou / dcérou v uvoľnenej atmosfére v príjemnom prostredí?
 • Chceš svoju mamu / dcéru obdarovať autentickým zážitkom v podobe harmonického dňa plného lásky, vzájomného prepojenia, ktorý Vám pomôžem vytvoriť v podporujúcej atmosfére?
 • Túžiš po spoločnom vyživujúcom čase so svojou mamou / dcérou, plnom inšpirácie, tvorivosti, bez toho, aby ste niečo museli, alebo Vás niekto rušil, alebo sa niekam ponáhľali?
 • Túžiš len tak byť spolu vo dvojici, užiť si to ako dve priateľky, popustiť uzdu svojej fantázii, nechať sa inšpirovať a trochu sa spolu uvoľniť?
 • Rada by si prehĺbila Váš vzťah s mamou / dcérou a objavila jeho nový rozmer?
 • Chceš zažiť vo dvojici silu a jemnosť vyživujúceho ženského spoločenstva bez posudzovania?
 • Nevieš, ako to všetko uskutočniť, ale túžiš po vzájomnej blízkosti, vrúcnych chvíľach a potešení?

Darček sebe aj mame / dospelej dcére

Účasť na programe JA S MAMOU môže byť darom pre obe strany. Zažite krásne momenty, ktoré Vám prinesú vzájomné potešenie a prepojenie. Toto je príležitosť na objavovanie a prehlbovanie Vášho vzťahu.

Daruj si tento darček pre ženskú dušu a obDarujte sa s Tvojou mamou / Tvojou dospelou dcérou vzájomne svojou prítomnosťou a spoločnými vyživujúcimi chvíľami.

Dovoľ si byť podporovaná a zaži novú dimenziu Vášho vzťahu dospelej dcéry s mamou, pripojte sa obe ku genetickej línii svojich predkýň a ženstva. Pocítite silu, svetlo a lásku, ktoré môžeme prenášať ďalej naprieč generáciami.

PoDaruj svojej mame / dospelej dcére niečo viac, ako len vec. PoDaruj jej blízkosť, spoločné chvíle plné tvorivosti, ktoré si obidve budete pamätať a túžiť si ich zopakovať aj v každodennom živote. PoDaruj Vám zážitok, ktorý vyTvoríte Vy samé spoločne v podporujúcom prostredí, sprevádzané láskavou a empatickou sprievodkyňou v kruhu ďaľších mám a dospelých dcér. PoDaruj Vám láskací, tvorivý deň plný radosti, pohody a podpory.

Táto jednodňovka JA S MAMOU je vhodná pre Teba / Vás, ak

 • chceš obnoviť spojenie a posilniť Váš vzťah a posunúť ho na vyššiu úroveň
 • hľadáš špeciálny darček - pre maminu / dospelú dcéru a seba
 • chceš prekročiť hranice každodenného uponáhľaného života, hodiť starosti za hlavu a kvalitne si užiť spoločný čas
 • túžiš sa radovať zo vzájomnej blízkosti a intimity
 • túžiš vyživiť Váš vzťah s mamou, spoločne sa zrelaxovať a len tak byť spolu
 • chceš spoznať a objaviť vzájomné kvality a dary
 • chceš prehĺbiť Váš vzťah
 • chceš zdieľať vo dvojici nehu, dôveru a plnohodnotný čas
 • túžiš zažiť, aký je to pocit byť podporovaná a posilňovaná koreňmi svojej genetickej línie žien
 • chceš zažiť s mamou spoločný čas tak, aby Vás niekto previedol a pripravil Vám program, ktorý Vám dvom poskytne dostatok podpory, inšpirácie, tvorivosti, ale aj voľnosti a radosti zo vzájomných chvíľ

Toto by mohlo byť niečo pre Vás dve!
Darčekový poukaz pre 2 osoby / 1 osobu je už v cene.

Túžiš sa pridať a NEMÔŽEŠ PRÍSŤ S MAMOU / S DOSPELOU DCÉROU? Aj tak sa to dá! Tak príď s kamarátkou, alebo so sestrou, alebo so svokrou, alebo sa prihlás sama – čo najskôr, aby sme Ti stihli nájsť parťáčku.     

Ženský kruh je príležitosťou na vzájomné vedomé obohacovanie, objavovanie a prehlbovanie vzťahu, ktorý pretrváva a svieti cez generácie naprieč časom. Pripoj sa k nám a zaži silu ženského kruhu vo dvojici so svojou mamou / svojou dospelou dcérou.

Prečo by si si mala vybrať práve tento kombinovaný ženský kruh vo dvojici?

 • Jedinečný priestor pre vzájomné prepojenie
  Vytváram intímne prostredie, kde dospelé dcéry a ich mamy môžu prežiť jedinečné chvíle vzájomnej blízkosti a porozumenia.
 • Tvorivý well-being čas
  Tento deň je o relaxácii, ale aj o tvorivosti. Spolu vyTvoríme atmosféru, kde sa môžete vyjadriť, tvoriť a objavovať nové dimenzie Vašich vzťahov.
 • Harmonické prostredie pre spojenie s vlastnou esenciou
  Pomáham Ti - Vám prekročiť hranice každodenného uponáhľaného života a vstúpiť do podporujúceho kruhu ostatných mám a dospelých dcér.
 • Dary Vášho rodu
  Môžete sa vzájomne uVidieť a spoznať cez inú perspektívu, prepojiť sa so svetlom Vášho rodu, a tak aj so svojou vlastnou jedinečnou esenciou. Prekročíte rutinu Vášho vzťahu, aby ste si mohli uVedomiť a odkryť dary, ktoré ste si priniesli z Vašej genetickej línie, ktoré ste doposiaľ nepoznali. Toto je možnosť posilniť sa cez vzájomnú blízkosť ďalších mám a dospelých dcér. Tak ako my, aj naše mamy sú nielen mamami, sú stále aj dcérami svojich mám, vnučkami svojich babičiek, pravnučkami prababičiek, tak ako i naše babičky, prababičky... Čas prežitý vo vzájomnej intímnej blízkosti v kruhu mám a dospelých dcér si môžeme všetky vyŽiviť svetlom ženstva a silou genetickej línie našich predkýň, nášho rodu, našich koreňov. Takto môžeme odovzdávať zdravé kódy harmonických vzťahov aj našim dcéram, našim synom, našim partnerom a uVedomovať si, v ktorých vzťahoch voči komu sme a vrátiť do nich lásku, súcit, pochopenie a podporu. Aby sa dcéry a mamy uVideli a zaŽili cez inú perspektívu a objavili skutočný zmysel ich vzťahu.
 • Šitý Vám na mieru
  Program prispôsobujem na mieru konkrétnych účastníčok, aj s ohľadom na ich vek a možnosti.
 • Láska a starostlivosť
  Ako lektorka, žena, dcéra a mama, ktorá tvorí tento jedinečný program, vytváram podporujúcu atmosféru, vkladám do neho svoju lásku, starostlivosť a osobný prístup. Tento deň môže byť pre Vás vedomým relaxom a plnohodnotne stráveným časom, kedy môžete zdieľať vzájomnú nehu a prehĺbiť Váš vzťah.

Pripoj sa k nám na toto nezabudnuteľné putovanie vo dvojici vo vyživujúcom prostredí ženského kruhu.

Túžiš sa pridať a NEMÔŽEŠ PRÍSŤ S MAMOU / S DOSPELOU DCÉROU? Aj tak sa to dá! Tak príď s kamarátkou, alebo so sestrou, alebo so svokrou, alebo sa prihlás sama – čo najskôr, aby sme Ti stihli nájsť parťáčku.     

Venované mojej mame, svokre a dcére, mojim babičkám, prababičkám a všetkým ženám v mojej ženskej línii za mnou aj predo mnou, i všetkým mamám a dcéram.

Moja milovaná maminka je už na druhom brehu, a tak je tento ženský kruh venovaný jej pamiatke a všetkým mamám a dcéram, vnučkám, babičkám a pre budúce generácie žien, ktoré sú v nás. Ako moja mamina hovorievala: „Nech si kdekoľvek, ja Ťa cítim, lebo sme prepojené neviditeľnou pupočnou šnúrou lásky." Aj vďaka Vám si ju budem môcť pripomínať v tomto kruhu dcér a mám, cez esenciu a svetlo každej jednej z Vás a prejaviť jej cez Vás to najlepšie zo mňa, moju lásku.

Ďakujem Vám za dôveru, že Vás môžem sprevádzať.

Dávam do tohto kruhu všetku lásku, ktorú k maminke prechovávam, a všetko to, čo by som jej rada dala, ukázala a sprostredkovala. Prinášam do tohto ženského kruhu vrúcnosť, súcit a láskavosť, ktorú vo mne moja mama prebudila, hodnoty a učenie, ktoré mi odovzdala, a lásku, ktorá stále trvá naprieč dimenziami. Verím, že okamihy vzájomnej harmónie a úprimnej radosti a láskavosti sú prenosné aj na ostatné generácie, naprieč časom a priestorom. Verím, že svetlo Ženy je svetlom Zeme, a tým, že prebúdzame svoje vnútorné svetlo, stávame sa svetlom nášho sveta a svetlom pre svet.

Tento kruh je tiež venovaný mojej milovanej svokre, s ktorou si túto jedinečnú atmosféru môžem užiť ako prejav vďačnosti, úcty a lásky. Aj vďaka nej je tu môj muž a naša dcéra. Aj vďaka mojej svokre som prišla k mnohým uvedomeniam vo vzťahu k mojej maminke, a tak som si to mohla čistiť.

Tento ženský kruh je venovaný aj mojej dcére Jasmínke, aj ona raz bude mamou, ale navždy ostane mojou dcérou, ktorú milujem.

Tento kruh je venovaný mojim babičkám, prababičkám a všetkým ženám v mojej ženskej línii za mnou aj predo mnou.           

      Teším sa na Vás, milé ženy, ste vítané v mojom svete, v kruhu dospelých dcér a mám.

S láskou
Slávka Halčáková

 

Niekedy nás proces sebapoznávania zavedie rôznymi cestičkami, ale ako sa múdro hovorí: Nie je to náhoda, proste sa to deje. A tak sa udialo, že z klientky programu individuálnych transformačných sedení a účastníčky kurzu Esencia divokej ženy sa stala blízka spriatelená duša tvorkyne ženského portálu a sprievodkyne ženských kruhov Slávky Halčákovej.

Z tých mojich osobných Prečo? a Kto som? sa zrodil nápad na kurz, kruh, workshop, čokoľvek, kde môžeme prežiť plnohodnotne čas s mamou, a tak som dala impulz Slávke. No a postupne vznikol ženský kruh JA S MAMOU. Každá z nás dcér vie, že puto s mamou je najsilnejšie a že si myslíme, že sme tak silné, ako nás to maminy naučili, ale niekedy tou cestou života začneme pochybovať a strácať to prepojenie, alebo si myslíme, že nám nebolo dopriate, aby sme to puto spoznali, či mali ho na dosah.

A preto som vďačná Slávke, že sa na to dala a že aj ja môžem byť súčasťou JA S MAMOU.  

Milé žienky a maminky, týmto Vás medzi nás aj ja pozývam.

Zo srdca
Renatka Tesařová,
účastnícka kurzov Slávky Halčákovej, mamina dvoch detí, dcéra svojej mamy
a dnes už aj organizačná koordinátorka pre Slávkin ženský kruh JA S MAMOU

Kruh žien JA S MAMOU Ti otvorí dvere k novým zážitkom a prepojeniu s Tvojou mamou / Tvojou dospelou dcérou. Vytvorte si spolu krásne spomienky, objavte novú dimenziu Vášho vzťahu a zažite vrúcne chvíle vo dvojici, aké ste možno predtým nepoznali.

Praktické informácie

21. marec 2024 (štvrtok)

miesto včas upresníme

Lektorka:
Slávka Halčáková

Trvanie kruhu: od 9.00 do 15.30 hod.

Jeden deň, s prestávkami na obed, oddychové tvorivé pauzy, kávičku, čaj, občerstvenie.

9.00 - 9.30 hod.: Príchod, registrácia

9.30 - 12.30 hod.: Spoločný program

12.30 - 13.30 hod.: Obedná prestávka (obedové menu nie je zahrnuté v cene kruhu, bude ale možnosť v prípade záujmu objednať si spoločný obed hneď ráno pri príchode na miesto, viac v rámci prihlasovacieho formulára)

13.30 - 15.30 hod.: Spoločný program

Koniec programu medzi 15.00 - 15.30 hod. Záverečnú polhodinu prispôsobujeme konkrétnym účastníčkam a ich veku.

Prosíme, aby ste dodržali čas príchodu. Príďte pol hodinu vopred, aby ste sa mohli zaregistrovať, prípadne dať si s mamou kávu, čaj, občerstviť sa.

Vstupenka pre 2 osoby: 225 EUR

Vstupenka pre 1 osobu: 120 EUR

V cene je zahrnutý príspevok za program, lektorku, organizačný poplatok a suma za prenájom priestorov.

Darčekový poukaz v cene

V cene je zahrnutý aj darčekový poukaz pre 2 osoby / 1 osobu.

Darčekový poukaz bude zaslaný záväzne prihláseným účastníčkam poštou na vopred určenú korešpondenčnú adresu alebo elektronicky formou e-mailu ako PDF súbor na stiahnutie. Ďakujeme vopred, že šetríš našu planétu.

POČET MIEST JE LIMITOVANÝ.

Je potrebné si miesto rezervovať vopred.

Po vyplnení záväznej prihlášky dostaneš e-mailom informácie ohľadom platby. Platbu je možné vykonať len bankovým prevodom. Platba na mieste nie je možná.

Registrácia

Tvoja registrácia (pre 2 osoby / 1 osobu) je platná a miesto v kruhu je záväzne rezervované až po úhrade účastníckeho poplatku. Záväzne prihláseným účastníčkam e-mailom následne prídu včas bližšie organizačné informácie o mieste konania kruhu a súvisiacich náležitostiach.

 Ak máš otázky k programu a organizácii, neváhaj sa ozvať:

Renatka - koordinátorka produktu „Ja s mamou“
Tel.: +421 915 747 175 (v pracovné dni od 15.00 do 19.00 hod.)
E-mail: podpora@slavkahalcakova.sk
www.slavkahalcakova.sk

Zaregistruj sa na náš kruh a zaži krásu spojenia medzi generáciami.

Túžiš sa pridať a NEMÔŽEŠ PRÍSŤ S MAMOU / S DOSPELOU DCÉROU? Aj tak sa to dá! Tak príď s kamarátkou, alebo so sestrou, alebo so svokrou, alebo sa prihlás sama – čo najskôr, aby sme Ti stihli nájsť parťáčku.     


Poznámka:
Tento ženský kruh nie je určený a považovaný za náhradu profesionálnej zdravotnej starostlivosti či odbornej psychoterapie, ani nenahrádza odbornú lekársku liečbu či ošetrenie. Moje služby nie sú vhodné pre labilných ľudí, osoby ktoré užívajú psychiatrické lieky, ani pre tých, čo pravidelne užívajú lieky na spanie. Tento ženský kruh je zážitkový a well-being čas pre dospelé dcéry s mamou.

Sprevádzať v kruhu bude

SLÁVKA HALČÁKOVÁ

Žena, dcéra, mama, tvorivá bytosť, herečka, umelkyňa, autorka, producentka, sprievodkyňa osobnostným a osobným rozvojom, multipotenciál a empat.

„Pomáham ženám prebudiť esenciu svojho bytia, zmysel svojho života  prostredníctvom programu individuálnych transformačných sedení (používam metódy ThetaHealing®, liečenie zlomenej duše, energetické liečenie zraného srdca, putovanie vnútornou a vonkajšou krajinou) alebo v transformačnom seminári pre ženy Svetlo ženy - svetlo Zeme (aktualizovaná verzia kurzu Esencia divokej ženy), najbližšie v máji 2024. Cez moje sebapoznanie a zdieľanie vediem ženy k sebaláske a k láske k životu. Som katalyzátor, moja esencia pomáha ľuďom prebudiť tú ich. Najčerstvejšou novinkou v mojej ponuke je well-being tvorivý ženský kruh, jednodňovka JA S MAMOU ako zážitkový, láskací darček pre dospelé dcéry s mamou."

Web
www.slavkahalcakova.sk
Facebook official
slavkahalcakova.official
Facebook private
slavka.halcakova.1
YouTube
SlávkaHalčákováOfficial
Instagram
Slávka Halčáková (@slavkahalcakova)

Vytváram zážitkový priestor pre jedinečné vzájomné chvíle plné lásky, tvorivosti a harmónie pre dospelé dcéry a ich mamy.

Túžiš sa pridať a NEMÔŽEŠ PRÍSŤ S MAMOU / S DOSPELOU DCÉROU? Aj tak sa to dá! Tak príď s kamarátkou, alebo so sestrou, alebo so svokrou, alebo sa prihlás sama – čo najskôr, aby sme Ti stihli nájsť parťáčku.