MEDITÁCIE

Meditácia je pre mňa možnosťou spojiť sa s esenciou toho kým sme. Je to pre mňa spôsob psychohygieny. Meditácia mi pomáha, aby som ustála svoje "búrky a cyklóny", aby som vošla do stredu tej "búrky", do svojho stredu a našla v danej situácii prijatie, požehnanie, životnú lekciu, očistu, a svoju medicínu.

Je to možnosť napojiť sa na hlbšie súvislosti. Vedená meditácia je formou vizualizácie, imaginácie. Vizualizácia využíva našu predstavivosť a je to príjemný spôsob meditácie. Je príjemné nechať sa viesť niečím hlasom, tak ako by sme počúvali nejaký príbeh, v ktorom účinkujeme a predstavovali si to všetko vo svojej mysli. Ak sme naladení, pohne to naším podvedomím, v ktorom sú zapísané naše presvedčenia – aj tie ktoré nám už neslúžia, alebo nám spôsobujú bloky. A my máme možnosť ich v tej chvíli prepísať a prebúdzať sa do toho kým skutočne sme.

Priebeh mojich meditácií je vždy iný, závisí to od momentálneho naladenia sa na skupinu a tém ktoré ku mne "prídu". Začína to byť pre mňa dobrodružstvo, ale aj záväzok. Meditácia je pre mňa vnútorný očistný rituál, vďaka ktorému sa môžeme naladiť na svoju vnútornú krajinu, spojiť sa s našimi mnohorozmernými koreňmi, s naším vnútorným Prameňom, ale aj so Zemou.

Milujem vône

Takže súčasťou mojich meditácií sú vône živíc, bylín - vydymovadiel, alebo prírodných vibračných esencií, pomanderov, quintesencií, či silíc. Vône nás tiež spájajú s našou podstatou a otvárajú nás pre širšie súvislosti. Čuch je jeden z našich najstarších zmyslov a preto už pôvodné národy využívali vône ako pamäťovú stopu pôvodných informácií, a ako rýchlu linku k predkom "do Zeme a do Neba" na ceste k sebe - "Domov".

ZAMEDITUJTE SI SO MNOU AJ Z DOMU

Meditácia

Pohladenie na lúke v lese

Meditácia

Očistná uvolňujúca