EXPRES VHĽAD

HLASOVÁ, TEXTOVÁ SPRÁVA (diaľková služba)

Do situácie osobnej, pracovnej, životnej, vzťahovej, psychosomatickej, duchovnej...

Ako funguje expres vhľad -  a prečo diaľková služba

-Táto expresná služba na diaľku je podporou pre tých, ktorí potrebujú  rýchly vhľad do svojej momentálnej situácie, problému, či prekážky (osobnej, pracovnej, životnej, vzťahovej, psychosomatickej, duchovnej...).

-Táto služba je určená aj pre tých, ktorí sú skutočne fyzicky ďaleko, nemajú možnosť stretnúť sa, či pripojiť sa, sú časovo zaneprázdnení, nemajú priestor, kde by mohli byť počas 1,5h konzultácie sami, alebo cítia, že iný druh spojenia sa na diaľku by bol pre nich v akomkoľvek ohľade príjemnejší

-Ak máte obmedzené finančné možnosti, je dobré využiť práve túto službu. Ak by ste sa potom aj rozhodli pre moju ďaľšiu konzultáciu, lebo vnímate, že by vám mohla pomôcť, určite nájdeme spolu nejakú cestu aby ste ju mohli absolvovať (aj výmenný obchod môže byť dobrá výmena energie)

-Výhodou Expres Vhľadu oproti konzultáciám je, že sa nemusíte so mnou dohadovať na termíne sedenia, ako pri konzultáciách a nemusíte toľko čakať. Táto služba šetrí váš aj môj čas.

-Nevýhodou je, že sa nevidíme a vy do rozhovoru aktívne nevstupujete (na to ale slúžia ostatné konzultácie)

Mojím vhľadom vám pomáham odhaliť informáciu o vás, posolstvo v probléme s ktorým prichádzate, aby ste:

 -sa spoznali na hlbších úrovniach 

-uvideli svoju situáciu z inej perspektívy

-prevzali  za svoj život zodpovednosť

- našli nádej 

- postavili sa do svojej sily 

-a zlepšili svoj život.

To, čo si vzájomne napíšeme a čo vám nahrám je pre mňa dôverné a môžete sa spoľahnúť, že to ostáva  u mňa v bezpečí.

Ako prebieha táto služba

-Popíšete mi vo formulárovom maile v krátkosti vašu tému, situáciu,  problém, do ktorej potrebujete získať vhľad a objednáte si túto službu. 

-Po prijatí platby vám do 2 týždňov pošlem, textový, alebo hlasový e-mail s vhľadom. Prosím vás o trpezlivosť, vzhľadom na to, že som mama, môže sa stať, že sa vaša správa trochu zdrží. Na to, aby ste odo mňa dostali odpoveď, ktorá má svoju hodnotu, potrebujem aj ja priestor. Ak som vám už odpísala, že evidujem, vašu objednávku, to znamená, že na nej pracujem. Ďakujem vám za pochopenie a trpezlivosť.  

-Email s vhľadom obsahuje minimálne 10 minút hlasovej správy, alebo minimálne jednu stranu a viac písaného textu.

Prečo práve ja

Mám citlivý čuch na ľudí, viem vycítiť to, čo cítia ostatní. Moje najsilnejšie talenty podľa Gallupovho testu sú empatia, schopnosť vhľadu, vcítiť sa do druhého človeka a vnímať súvislosti v jeho živote. Mám schopnosť obuť sa do „vašich topánok“ a vystopovať „ložisko“ problému, alebo prekážky a jeho psychosomatickú príčinu a ponúkam nástroje ako to zmeniť. Počujem nevypovedané otázky, zaujímajú ma špecifické kvality každého človeka a tak ako bádateľka duše a intuitívny sprievodca svojim vhľadom ukazujem nové možnosti ako si zlepšiť svoj život. Zmysel tejto konzultácie vidím hlavne v tom, pomôcť ľuďom pozrieť sa do svojich hĺbok inak než sú zvyknutí, aby mohli využívať svoju tvorivosť a objavovať potenciál svojich schopností a nájsť odhodlanie na zmenu.

Ako a prečo vznikla táto expresná služba VHĽAD

  

Často dostávam mailom, cez messanger, smsky, telefonicky od kamarátov známych aj menej známych rôzne otázky a prosby nech im urobím vhľad do ich situácie. Také niečo si zaslúži viac priestoru a mne trvá kým si nájdem minimálne hodinu na to, aby som spísala, alebo nahrala jasnú a ucelenú odpoveď. Niekedy mi odpovede trvajú aj celý deň a niekedy aj ďalšie dni a dopĺňam ich priebežne. Môj muž mi hovorieval, že z tých textových správ by boli určite užitočné články. (Niektoré tak aj vznikli) 

  Napriek tomu, že ma to napĺňa, postupne som si uvedomila, že ma to stojí veľa času a pochopila som, že už nie je celkom únosné robiť to zdarma. Takto vznikli oficiálne moje konzultácie, ktoré som vlastne robila roky vo voľnom čase. Uvedomila som si, že tým trávim toľko času, akoby toto bolo moje skutočné poVolanie, len som za to nedostávala peniaze, pretože mi to prišlo trúfalé, v skutočnosti som sa ale bála tej zodpovednosti za to, čo vyslovím (to je už ale na ďalší článok). 

  Stávalo sa mi napríklad, že som si zaplatila terapeutickú konzultáciu a  nakoniec som terapiu, alebo vhľad do situácie terapeuta robila ja. Odchádzala som frustrovaná alebo nahnevaná, že si za to ešte platím a že na mňa a moje problémy až tak čas nevyšiel. Na druhej strane mi to išlo tak ľahko a prirodzene. S úžasom som pozorovala, že to čo vnímam, do seba zapadá a prichádzajú ku mne informácie, ktoré sedia, pritom som často toho človeka osobne nepoznala. Takto bol postupne o moje vhľady záujem pretože mnohokrát dochádza k A-ha momentom a rozkrytiu a ujasneniu niečoho dôležitého, čo bolo zastrčené. 

  Začala som viac veriť svojim vhľadom a kultivovala som tento druh vnímania a intuície sebaobjavovaním. Nabrala som odvahu a odhodlala som sa verejne priznať k tomu, že robím aj niečo iné ako herectvo a napĺňa ma to, aj keď som sa obávala, že budem za ezo-blázna, ale to už som . 

  Vzhľadom na rôzne momentálne okolnosti, ak nie je práve možnosť stretnúť sa na živo, alebo sa pripojiť na kameru online, som sa rozhodla vytvoriť tu na webe miesto-formulár, kde mi môžete napísať keď potrebujete rýchly vhľad do vašej situácie. Toto je diaľková služba, to znamená, že sa nemusíme stretnúť, alebo spojit online, či telefonicky a nemusíte hádať, či som si vašu prosbu našla. Ak odpíšem, tak našla.

Tu sa vaša pošta nestratí a po prijatí platby, do dvoch týždňov dostanete odpoveď.  

Aký úžitok môžete získať Vhľadom do vašej osobnej situácie

-získate pocit emocionálnej a mentálnej jasnosti, aby ste dokázali vidieť a uchopiť svoj život v širších súvislostiach

 - nájdete hlbšie uvedomenie situácií v ktorých vnímate prekážky a mnoho Aha momentov  

- ujasníte si, čo chcete urobiť so svojím životom (alebo s danou prekážkou), ako k nemu tvorivo pristúpiť

- pochopíte, že potrebujete urobiť jasné rozhodnutie o tom, či chcete naozaj zmenu a prečo

- zorientujete sa, kde sa momentálne vo svojom smerovaní nachádzate a ako môžete zhodnotiť váš doterajší život tak, aby došlo k jeho zlepšeniu 

- dostanete inšpirácie a odporučenia ako zúročiť váš potenciál

Ako dlho trvá konzultácia a koľko stojí

-Email s vhľadom obsahuje minimálne 10 minút hlasovej správy, alebo minimálne jednu stranu a viac písaného textu.

Cena: 89 eur

Táto konzultácia nie je určená a považovaná za náhradu profesionálnej zdravotnej starostlivosti, či odbornej psychoterapie ani nenahrádza odbornú lekársku liečbu, či ošetrenie. Moje služby nie sú vhodné pre labilných ľudí, osoby, ktoré užívajú psychiatrické lieky, ani pre tých, čo pravidelne užívajú lieky na spanie.

Napíšte mi svoju prosbu a ja si s vami rada dohodnem podrobnosti.

 

⤵︎