KONZULTÁCIE

Ponúkam spôsoby, cesty, metódy,  ktorými vám môžem pomôcť a témy cez ktoré vás môžem sprevádzať. Moju ponuku berte len ako inšpiráciu, keď sa stretneme, intuitívne ma napadne kadiaľ... 

PRIJATIE

Integrácia a transformácia vnútorných konfliktov a problémov. Táto metóda piatich krokov, je inšpirovaná starobylou budhistickou technikou a mne samej veľmi pomáha. Rada vás ju naučím.

Trvanie konzultácie 1,5 hod.

CESTOVANIE - REGRESNÁ TERAPIA

Liečivá cesta do nášho detstva, prenatálu a minulých životov.

 Trvanie konzultácie cca 3,5 - 4 hod.

 

VHĽAD

Vhľad do situácie (osobnej, pracovnej, životnej, vzťahovej...). Mám citlivý čuch na ľudí, podľa Gallupovho testu je môj najsilnejší talent empatia,  schopnosť vhľadu, vcítiť sa do druhého človeka a vnímať súvislosti v jeho živote. Mojim darom je schopnosť obuť sa do „vašich topánok“ a vystopovať „ložisko“ problému a jeho psychosomatickú príčinu a nájsť spôsob uzdravenia. Ukážem vám aj ako prevziať zodpovednosť za svoj problém, pretože to už je prvý krok, k jeho vyriešeniu.

Trvanie konzultácie 1,5 h.

VHĽAD DO VAŠICH TALENTOV

Ako nájsť svoj talent a ako ho zúročiť? Konzultácia zahŕňa aj konkrétne kontakty, tipy na knihy a ďalšie vzdelávanie v rámci vášho talentu, potenciálu a zamerania.

Trvanie konzultácie 1,5 h.

ŽIVOTNÝ ŠTÝL

Ako to všetko skĺbiť? Nie som výživový poradca, ale to čo si dávam na tanier ma zaujímalo od 14 tich rokov. Študovala som všetko čo som o strave našla a moja mama - biológ so mnou. Vyskúšala som si na sebe, čo mi sedí a čo nie a preto moje okolie často využíva moje rady. 

Čo je to zdravý životný štýl a zdravá strava? Ako zistiť čo je a čo nie je pre vás zdravé. Ako sa zdravo nastaviť  vo vašom životnom štýle v súlade s vašou rodinou a momentálnymi možnosťami? Ako sa nenechať oklamať a ako sa zorientovať v informáciách, ktoré nám podkladajú média. Čo sledovať na etiketách, prípadne na čo sa pýtať v bezobalových obchodoch. Ako neprepadnúť trendu a nájsť si svoju cestu. Info o  možnostiach nakupovania potravín mimo velkých reťazcov. 

Ako počúvať vlastné telo a svoje vnútro, pretože čo môže byť dobré pre jedného, nemusí byť pre druhého. O závislostiach nielen na jedle, chutiach, ale aj na životnom štýle (aj na tom zdravom). Prečo nás naše chute niekedy klamú a ako im porozumieť, keď máme napríklad často chuť na sladké? Čo je v skutočnosti za našimi závislosťami na určitom jedle?

Trvanie konzultácie 1,5 h.

ENERGETICKÉ SEBAROZVÍJACIE "LIEČENIE" PRÁNANADI®

 

Nutná úvodná konzultácia - Trvanie úvodnej konzultácie 1,5 hod.

mandala

 

AKO SA PREZENTOVAŤ NA VEREJNOSTI A PRED KAMEROU

Môj E-book

Rady tipy a triky zahŕňajú moje 25 ročné skúsenosti herečky, moderátorky a speakerky  pred kamerou, na javiskách, pódiách a v rádiách.

  • Ako na to keď si myslíte, že pred kameru alebo na pódia ako rečník nepatríte a nejde vám to.
  • Ako si poradiť s trémou a nájsť spôsob aby ste sa pri prezentovaní cítili slobodne a svojsky a aby ste na „kamere“ vyzerali dobre.
  • Ako zvládnuť seba pred kamerou, ako si nastaviť postupnosť a sled informácií o sebe, prípadne o produkte, ktorý chcete predstaviť.

Ak sa ale tejto téme chcete venovať dlhodobo, odporúčam aj môj E-book: Ako hovoriť pred kamerou a natáčať videá. Súčasťou konzultácie je v prípade záujmu možnosť zhodnotiť vaše už existujúce video, ktoré mi pošlete pár dní pred konzultáciou. Technické informácie ako „technicky“ natočiť video, neposkytujem.

Trvanie konzultácie 1,5

CENY KONZULTÁCIÍ:

Cena konzultácie za 1,5 hod.: 80 Eur

Cena Regresnej terapie: dohodou

Cena konzultácie "Ako sa prezentovať na verejnosti a pred kamerou": 150 Eur

Cena konzultácie Pránanadi®: dohodou

V prípade záujmu o konzultáciu vyplňte prosím kontaktný formulár a uveďte typ konzultácie o ktorú máte záujem, prípadne napíšte, aký problém, či situáciu by ste potrebovali riešiť.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.