Moje konzultácie

Poskytujem konzultácie/poradenstvo na tieto témy:

Ako hovoriť (ako sa prezentovať) pred kamerou a natáčať videá

Chcete natočiť vaše prvé video a neviete ako začať?

Potrebujete pred vaším natáčaním videa povzbudiť?

Potrebujete rýchlo poradiť pred natáčaním vášho videa, na čo by ste si mali dať pozor a ako ho koncipovať tak, aby ste v ňom pôsobili prirodzene?

Chcete vedieť, čo si môžete a nemôžete dovoliť pred kamerou?

Chcete vedieť, čo s rukami, nohami, ústami?

Máte trému pred kamerou a pritom v bežnom živote sa vyjadrujete bez problémov? Potrebujete poradiť, čo s tým?

Chcete byť pred kamerou autentický?

Obávate sa, že pod vplyvom rád, informácií a tipov na rôznych kurzoch, zrazu pred kamerou strácate seba a váš prejav pôsobí neautenticky a potrebujete to zmeniť?

Chcete zhodnotiť vaše už existujúce video a potrebujete ďalšie rady, triky, tipy ako zostať autentický a predať sa, prípadne predať váš produkt?

Chystajú sa s vami robiť rozhovor na kameru, do televízie, na internet, na pódiu a vy potrebujete poradiť ako sa prezentovať prirodzene, ako reagovať na neadekvátne aj adekvátne otázky? Ako zvládnuť náhlu  trému, ako sa dať rýchlo do pohody a čo si v takom prípade môžete dovoliť a ako sa na to celé môžete pripraviť, tak aby ste zo seba odovzdali to najlepšie?

Chcete robiť rozhovory na kameru, cez skype a ponúkať ich na internete, prípadne inde a potrebujete poradiť ako vytiahnuť z hosťa čo najviac? Chcete sa poradiť, ako sa na hosťa pripraviť, ako klásť  otázky a ako urobiť zaujímavý a „jedlý“ rozhovor?

Chcete na videu vyzerať dobre, ale vám sa zdá, že kamera vás „nemá rada“ a vo výsledku pôsobíte nepekne, staro a nesympaticky?

Moja konzultácia je o tom ako ako zvládnuť seba pred kamerou,  ako si nastaviť postupnosť a sled informácií o sebe, prípadne o produkte, ktorý chcete predstaviť. Zároveň vám pomôžem v rýchlosti poradiť si s trémou a nájsť spôsob ako vaše vystupovanie pred kamerou zjednodušiť a hlavne nastaviť tak, aby ste sa pri tom cítili slobodne a svojsky a aby ste na „kamere“ vyzerali dobre. Z 1hodinu 30 minút obsiahneme základné  rady, ale aj povzbudenie a dobré tipy na triky, pomôžu. Ak sa ale tejto téme chcete venovať dlhodobo, odporúčam aj môj   E book: Ako hovoriť pred kamerou a natáčať videá. Moje praktické skúsenosti rady, tipy, prípadne nápady a návody k vášmu autentickému prezentovaniu sa pred kamerou  zahŕňajú 25 ročné skúsenosti herečky, moderátorky a speakerky  pred kamerou, na javiskách, pódiách a v rádiách... 

Súčasťou konzultácie je v prípade záujmu možnosť zhodnotiť vaše už existujúce video, ktoré mi pošlete pár dní pred konzultáciou. Technické informácie ako „technicky“ natočiť video, neposkytujem.

Cena: 148 EUR 

 

Ako nájsť svoj talent a ako ho zúročiť

Konzultácia zahŕňa aj konkrétne kontakty, tipy na knihy a ďalšie vzdelávanie v rámci vášho talentu a zamerania.

Cena: 58 EUR

Ako sa stravovať zdravo

Potrebujete svoj jedálniček obohatiť o výživnejšiu a zdravšiu kuchyňu, len neviete ako na to?

Chcete mať na tanieri zdravé jedlo, ale zároveň sa obávate, či by vám vôbec chutilo?

Chcete svoje stravovanie nastaviť zdravším smerom?

Ste zahltení množstvom mainstreemových informácii a už sa strácate v tom čo je a čo nie je zdravé?

Chcete sa v potravinách zorientovať a nájsť si svoju „strednú“ cestu?

Obávate sa, že ak chcete mať v žalúdku zdravé jedlo, musíme si kúpiť, drahé mixeŕy, odšťavovače, hrnce, nože, potraviny a bude vás to stáť veľa času a peňazí?

Neviete, či je zdravšie byť vegetariánom, vegánom, makrobiotikom, raw, paleo atď a čo si teda z toho vybrať a ako sa v tom vyznať?

Milujete sladké a nechcete sa toho vzdať, ale neviete si predstaviť, čím by ste to sladké nahradili, tak aby vám to chutilo a zároveň to bolo zdravé?

Pomôžem vám prakticky zorientovať sa a nájsť si svoju cestu v stravovaní. Podelím sa s vami o moje 25 ročné pátranie, pokusy a omyly a praktické skúsenosti s vegetariánstvom, makrobiotickou stravou a raw, ktoré som nadobudla v kuchyni (napr aj pečením kváskového chleba, či prípravou prvých príkrmov pre naše dieťa) a cez môj žalúdok aj na certifikovaných kurzoch makrobiotického varenia ale aj samoštúdiom. Ukážem vám, že vaše chute pri tvorbe vášho stravovania sú dôležité. Zdravé má byť aj chutné, inak to nikam nevedie. Dozviete sa, že zo dňa na deň meniť zaužívaný jedálniček by váš žalúdok nezvládol. A takisto sa dozviete niečo o svojich závislostiach na určitých potravinách a ako sa to dá postupne zmeniť k lepšiemu a čo sa dá nahradiť. Poradím vám svoje finty ako som pred 17 rokmi prestala fajčiť a vyradila zo svojho jedálnička rafinovaný cukor. Nasmerujem vás na vašu vlastnú „stravovaciu“ cestu, ktorá sa nemusí nijako volať a nálepkovať. Dostanete základnú informáciu o orgánových hodinách a tak si lepšie odsledujete, aké jedlo vám skutočne robí dobre a aké nie. Povediem vás tak, aby ste pochopili, že jedlo pestované, pripravované a servírované s dobrým úmyslom a láskou je najzdravšie. Že vďačnosť za jedlo je liečivá, lebo všetko je energia. Ukážem vám, že občas „zhrešiť“  a užiť si je zdravé :-). Zhrniem to všetko tak, aby to bolo pre vás praktické a šetrné na čas a peniaze.

Konzultácia zahŕňa konkrétne rady, tipy, jednoduché recepty, knihy, kontakty na  mnou overených výrobcov a dodávateľov napr. zdravších raw, makrobiotických koláčov, dezertov, produkty, obchody atď. Nasmerujem vás tak, aby vám vaša zdravá strava chutila, aby vás bavila, aby ste nezaťažili príliš svoju peňaženku (lebo nie všetko, čo sa javí ako zdravé aj také musí byť :-)). Ukážem vám ako do toho všetkého zapojiť svoj sedliacky rozum, intuíciu a aby ste rozumeli etiketám na potravinách. (niektoré sú záludné) a aby ste ušetrili hlavne čas a energiu hľadaním ďaľších informácií.  

Cena: 98 EUR

Ako zdravo žiť (zdravý životný štýl)

Máte alergie na rôzne produkty, potraviny, drogistické produkty, čistiace prostriedky a radi by ste ich vymenili za iné zdraviu prospešnejšie, ale neviete si vybrať? (Viete, že informácia na etikete „hypoalergénny“, alebo „prírodný“ nemusí nič znamenať?)

Chcete váš život nasmerovať šetrnejšie k prírode a k svojmu telu, ale neviete ako a kde vlastne začať?

Hľadáte ekologické produkty, ktoré by ste chceli zaradiť do svojho života, ale neviete sa z toho množstva reklamy a informácií zorientovať? (Potraviny, kozmetika, vône, čistiace prostriedky, doplnky výživy )

Chcete sa zorientovať v tom čo je eko a bio a čo sú to „prírodné“ produkty a čo už je marketingový ťah?.

Moje vlastné skúsenosti, tipy, rady, kontakty na organizácie, obchody, značky,  príp. dodávateľov  

Cena: 98 EUR

Voňavá konzultácia

Zážitková cesta do vášho vnútra prostredníctvom vôní. Konzultácia  zahŕňa moje skúsenosti praktikanta s Aura-soma systémom, certifikovaného terapeuta Bio Bachovej kvetovej terapie, absolventky Alchymickej školy čuchu a skúsenosti, ktoré som nadobudla samovzdelávaním aj na rôznych kurzoch a seminároch osobnostného rozvoja a energetického liečenia. V prípade záujmu vyrobím liečivú vôňu pre konkrétneho človeka.

Cena: 98 EUR

DĹŽKA TRVANIA KAŽDEJ KONZULTÁCIE: 1h 30min

 

Konzultácie prebiehajú prostredníctvom Skype - iné podmienky dohodou.

 

Konzultácie si objednávajte cez kontaktný formulár.

ŠPECIÁLNA PONUKA:

Cena e-booku Ako hovoriť pred kamerou a natáčať videá: 48€

Cena konzultácie Ako hovoriť (ako sa prezentovať) pred kamerou a natáčať videá: 148€

E-book+ konzultácia Ako hovoriť (ako sa prezentovať) pred kamerou a natáčať videá: 148€